Hledáme lidi do volebních komisí

20. srpna 2018
Hledáme lidi do volebních komisí

Volby se kvapem blíží a nám stále ještě zbývá zaplnit místa v okrskových volebních komisích. Pokud si chcete přivydělat 1300 Kč - 1 900 Kč a zároveň se podílet na zabezpečení férového průběhu voleb, pak hledáme právě Vás! Přihlaste se na ovk.pirati.cz

Před čtyřmi lety nám mandát v obvodu Moravská Ostrava a Přívoz unikl o jeden jediný neplatný hlas v komisi, kde jsme neměli svého zástupce. Pomozte nám, aby se to v podzimních komunálkách neopakovalo.

<hr />
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Kandidátkou Pirátů na hejtmanku Moravskoslezského kraje je Zuzana Klusová

Kandidátkou Pirátů na hejtmanku Moravskoslezského kraje je Zuzana Klusová

Ostrava, 27. listopadu 2023 - První desítku kandidátů do krajských voleb v Moravskoslezském kraji si o uplynulém víkendu zvolili Piráti. Pozici lídryně kandidátky obhájila stávající šéfka devítičlenného zastupitelského klubu Pirátů Zuzana Klusová. V prvním kole volby získala podporu přes 93% voličů. V boji o lídra tak porazila své dva vyzyvatele z řad krajských zastupitelů: Leonarda Vargu i Ondřeje Ručku (na fotografii vpravo).

Komentář: Nelze mít finský model školství za české peníze

Komentář: Nelze mít finský model školství za české peníze

Ostrava, 26. listopadu 2023 - Většina škol v ČR se v pondělí poprvé od listopadu 89 zapojí do plošné stávky, zatímco ministr školství a premiér se diví a dotazují se, co se děje – vždyť školství je proklamovanou prioritou státu. Část médií a bohužel hlavně pánové Bek a Fiala razí jednoduchý narativ, že učitelům je slíbeno a schváleno 130% průměrné mzdy a tedy vůbec nechápou, kde se vůbec vzala ta nevole. Realita je však mnohem složitější a je potřeba se zamyslet nad tím, co vše zahrnuje schválený vládní balíček opatření a jak probíhá financování škol.