Ing. Rostislav Řeha

databázový specialista

(* 16. záři 1973)

Rostislav Řeha je člen Pirátské strany. Narodil se v Havířově a od roku 2001 žije v Ostravě.

Vystudoval obor ekotechnika na Vysoké škole báňské - Technická univerzita Ostrava, kde získal titul Ing. V průběhu studia začal tíhnout jak k informačním technologiím, tak k fantasy literatuře, hrám na hrdiny a hrám obecně.

Působil nejprve jako programátor, poté několik let jako jednatel herní společnosti Altar a celkem 16 let pracoval jako informatik v Rehabilitačním ústavu Hrabyně. Nyní se živí jako databázový specialista u firmy Tieto Czech.

Mezi jeho hlavní zájmy spadá hlavně rodina se dvěma dětmi. Ve volném čase působil jako mezinárodní rozhodčí level 2 hry Magic: The Gathering, hraje deskové a karetní hry s kamarády a v poslední době ho baví i jízda na kole. Na druhou stranu ho vůbec nebaví současná politická situace.

rostislav-reha-2022

Pirátská strana


Lidé

Ing. David Witosz
Ing. David Witosz místostarosta městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, radní města Ostravy
Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D. zastupitel Moravskoslezského kraje, zastupitel městského obvodu Ostrava-Jih, předseda komise kulturní a školské Ostravy-Jihu
Jiří Demel
Jiří Demel 1. místopředseda krajského sdružení Moravskoslezského kraje, předseda místního sdružení Novojičínsko, krajský zastupitel
Poznejte celý náš tým